BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Aktualitet

Këmbimi valutor/ Me sa shitet dhe blihet dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Këmbimi valutor/ Me sa shitet dhe blihet dollari dhe euro.

Dollari amerikan ka shënuar një rritje sot krahasuar me një ditë më parë. Kështu në tregun e këmbimit valutor në Shqipëri, një dollar blihet me 115 lekë dhe shitet me 116.5 lekë.

Euro ka pësuar një rënie të lehtë, duke u blerë me 116.7 lekë dhe shitur me 117.5 lekë.

Edhe paundi britanik është dobësuar. Ai blihet në tregun shqiptar me 137 lekë dhe shitet me 138.5 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane blihet me 119.8 lekë dhe shitet 121 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shitet dhe blihet dollari dhe euro.