BREAKING NEWS

Publikohet përgjimi ‘bombë’ për Zora Zaev-in, zbulohen prapaskenat dhe lidhjet e tij të fshehta: Në koordinim të ngushtë me.. (AUDIO)

Publikohet përgjimi ‘bombë’ për Zora Zaev-in,
x

Aktualitet

Keni plane për fundjavën? Mësoni sa do të zbresin temperaturat për sot

Keni plane për fundjavën? Mësoni sa do të zbresin

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës ku në zonat juglindore mund të sjellë shira lokalë.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 06ºC deri në 14ºC, në zonat e ulëta nga 13ºC në 24 ºC dhe në zonat bregdetare nga 17C në 26ºC.
 
Era do të fryej në drejtim Jugor me forcë valëzimideri në 3 ballë.
 
Në Kosovë moti do të jetë i kthjellët me alternime vranësirash.
 
Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 07ºC deri në 21ºC dhe në zonat e ulëta nga 12ºC në 26ºC.