BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Keni plane? Shikoni ç'rezervon moti për nesër

Keni plane? Shikoni ç'rezervon moti për nesër

E dielë, 8 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e diel, dt. 08) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt. 08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

 

në bregdet: 9 / 16 °C

 

në vendet e ulëta: 8 / 15 °C

 

në vendet malore: 3 / 10 °C

ERA

Nesër (e diel, dt. 08) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

 

Më të lexuarat