Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Aktualitet

Kërcënoi dhe kanosi dy zyrtarë të lartë, Policia arreston 39-vjeçarin (Zbardhen detaje e ngjarjes së rëndë)

Kërcënoi dhe kanosi dy zyrtarë të lartë, Policia

Dy ditë më parë në Radhimë një 39-vjeçar kanosi dy zyrtarë të Agjencisë Kombëtare të Bregdetit. Policia e Vlorës ditën e sotme bëri të mundur ndalimin e autorit të konfliktit.

Sipas burimeve zyrtare, policia ka ndaluar shtetasin E. A. (Z.), 39 vjeç, banues në Vlorë, për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 11.08.2020, në zonën e Radhimës, dyshohet se ka kanosur me armë zjarri dy punonjës të Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, për shkak të detyrës.