BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x
BREAKING NEWS

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare, merret vendimi i fundit për të riun shqiptar

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të
x
BREAKING NEWS

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve, arrestohet i riu i shpallur në kërkim (EMRI)

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve,
x
BREAKING NEWS

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të ashpra drejt Ramës: Po ushtron gjenocid mbi shqiptarët

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të
x

Aktualitet

'Kërcet' sherri mes të rinjve në Tiranë, i mituri qëllon me thikë 26-vjeçarin (Detajet)

'Kërcet' sherri mes të rinjve në Tiranë, i mituri

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akzohen për vepra të ndryshme penale.

Në pranga ka rënë shtetasi E. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka vjedhur një biçikletë.

I arrestuar është edhe një 33-vjeçar, i cili u kap duke drejtuar automjetin, nën efektin e alkoolit dhe pas verifikimeve të kryera ka rezultuar se duke dalë jashtë banesës, ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Gjithashtu është arrestuar shtetasi F. S., 17 vjeç, si dhe proceduan penalisht shtetasit T. V., 26 vjeç dhe K. K., 25 vjeç, pasi ditën e djeshme, janë konfliktuar me njëri-tjetrin, në lagjen nr. 5 dhe gjatë konfliktit shtetasi F. S. ka goditur me mjet prerës shtetasin T. V. dhe me sende të forta shtetasin K. K.

Njoftimi i policisë së Tiranës:

Vihen në pranga 3 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasin E. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka vjedhur një biçikletë.

Speclialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 arrestuan në flagrancë shtetasin B. L., 33 vjeç, banues në Tiranë, për veprat penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qendrimit” dhe “Drejtimi i autotmjeteve në mënyrë të parregullt”. 33-vjeçari u kap duke drejtuar automjetin, nën efektin e alkoolit dhe pas verifikimeve të kryera ka rezultuar se duke dalë jashtë banesës, ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë arrestuan shtetasin F. S., 17 vjeç, si dhe proceduan penalisht shtetasit T. V., 26 vjeç dhe K. K., 25 vjeç, pasi ditën e djeshme, janë konfliktuar me njëri-tjetrin, në lagjen nr. 5 dhe gjatë konfliktit shtetasi F. S. ka goditur me mjet prerës shtetasin T. V. dhe me sende të forta shtetasin K. K.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.