BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Aktualitet

Kërkohej nga Policia për trafik dhe kultivim droge, arrestohet 18-vjeçari në Gjirokastër

Kërkohej nga Policia për trafik dhe kultivim droge, arrestohet

Mbrëmjen e sotme Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 18-vjeçarin Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit.

18-vjeçari është kapur në Këlcyrë vetëm pak minuta më parë. Ai akuzohet për kultivimi dhe trafikim të lëndëve narkotike. Policia dhe grupi hetimor në Gjirokastër po punon për zbardhjen e plotë të aktivitetit të Sakollarit.