Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këtë fakt nuk e dinim! 6 vite pas vdekjes së Sokol Olldashit, dalin pamjet emocionuese (Video-ja e rrallë)

Postuar: 19/11/2019 - 23:39

Ish-deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi nesër bën 6 vite që është ndarë nga jeta pas një aksidenti tragjik. Ndërkohë, miku i tij Çim Rexha ka publikuar një video të rrallë në rrjetet sociale, ku Olldashi shfaqet duke luajtur kitarë.

Në videon e filmuar disa vite më parë, shfaqet në 30 sekonda, ish-deputeti i ndjerë demokrat, teksa shpalos talentin edhe në muzikë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 10:54

Në kuadër të operacionit të koduar “Informaliteti 2” nga seksioni për krimin ekonomik dhe financiar në bashkëpunim me Hetimin Tatimor,  Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 shtetas

Postuar: 07/12/2019 - 10:48

Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Berat-Ure Vajgurore, në vendin e quajtur &ld

Postuar: 07/12/2019 - 10:31

Policia e Lezhës zbardh ngjarjen e ndodhur në fshatin Pllanë ku në oborrin e banesës së një shtet

Postuar: 07/12/2019 - 09:48

Vienna Insurance Group (VIG)është një kompani e cila ofron një gamë të

Postuar: 07/12/2019 - 09:44

Ditën e djeshme ish-kryeprokurorja Arta Marku i dorëzoi detyrën si Prokuror i Përgjithshëm ish-sh