BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Aktualitet

Këtë shenjë horoskopi energji të reja e presin ditët në vazhdim

Këtë shenjë horoskopi energji të reja e presin ditët

•Luani
Sot do të jetë një ditë relativisht e qetë për ju.
Por ju jeni ende në listën e horoskopëve më të mirë sepse energjia është në favorin tuaj me Marsin në Diellin Sekstil Luani tek Binjakët.


Vetëm mbani mend: ndonjëherë mungesa e aktivitetit mund të duket sikur nuk është një ditë e mirë, por nuk e dini se çfarë po ndodh prapa skenave. Jini të durueshëm ndërsa kaloni ditën.

Ena po zihet në favorin tuaj, por ju duhet të vazhdoni me detyrat dhe rutinat tuaja të përditshme ndërsa prisni që kazani të përfundojë gatimin.
Dhe mos kini frikë nga imazhet e “kazanit”. Pavarësisht se cilat mund të jenë bindjet tuaja shpirtërore ose fetare, kjo i referohet thjesht një tenxhere gatimi me kreativitet në këtë kohë.

Pra, nëse jeni të angazhuar në disa çështje juridike në këtë kohë ose jeni në sistemin ligjor në një farë forme, direktiva do të jetë në favorin tuaj sot, edhe pse opozita do të jetë mjaft “e bezdisshme”. Vetëm qëndroni të qetë dhe do të kaloni më të keqen.


Nëse keni ngecur në marrjen e një vendimi që e dini se do të ketë implikime të gjera për jetën tuaj, mos e vononi më. Sot është një ditë e shkëlqyer për të vlerësuar opsionet tuaja.