BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

“Këtu ka ndodhur një ngjarje e rëndë që po çudit botën”/ Me çarçaf të bardhë me njolla gjaku e pistoletë, korçari që kërkonte të bëhej i famshëm në TikTok shtrihet në mes të rrugës, alarmohet policia (VIDEO)

“Këtu ka ndodhur një ngjarje e rëndë që po

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në mes të qytetit të Korçës. Ka qenë një video për TikTok që vuri në lëvizje policinë.

Një qytetar është shtrirë në mes të rrugës i mbuluar me çarçaf të bardhë me njolla gjaku, ndërsa në krahun e djathtë ka një pistoletë lodër.

Ndërkohë një person që e filmon dëgjohet në video teksa thotë: “Këtu në Korçë, tek Terminali ka ndodhur një ngjarje e rëndë, që po çudit tërë botën, tërë Korçën. Po pse ore, pse na le vetëm?! Përse ndodhi kjo fatkeqësi kështu? Pse?!!”

Kjo skenë ka alarmuar  kalimtarët e rastit dhe drejtuesit e mjeteve të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje por më pas janë përballur me këtë skenë. Qytetari në fjalë është shoqëruar në komisariat dhe ka dëshmuar saktësisht se “E bëra, s’kisha bërë ndonjëherë nga këto gjëra”.