BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Aktualitet

Kishte dalë për peshkim me shokët në Durrës, zhduket në mënyrë të mistershme 32 vjeçari, çfarë ka ndodhur?

Kishte dalë për peshkim me shokët në Durrës, zhduket

Një 32-vjeçar nga Durrësi është zhdukur një ditë më parë kishte dalë për peshkim me shokët…Silvi Prifti nga Kavaja nuk është kthyer në shtëpi që nga dita e djeshme. Forcat detare kanë nisur kërkimin për gjetjen e të riut në Currila-Kallm.

Më të lexuarat