BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Aktualitet

"Kishte frikë refuzimin e..."/ U hodh nga ura, zbulohet arsyeja e vetëvrasjes së shqiptarit

"Kishte frikë refuzimin e..."/ U hodh nga ura, zbulohet arsyeja e

Mediet britanike kanë nxjerrë detaje të reja në lidhje me vdekjen e 37-vjeccarit shqiptar, Mirsad Selgjekaj, i cili ndërroi jetë në prill të këtij viti, pasi u hodh nga një urë.

Sipas raportimeve vendase arsyet që çuan shqiptarin në vetëvrasje kishin të bënin me problemet për dokumentet për të qendruar në Angli.

Më konkretisht 37-vjeccari kishte pasur vështirësi në zgjatjen e afatit të vizës për të qëndruar në Britani, ku kishte shkuar që prej vitit 2018.

Këtë vit, shëndeti i tij mendor nisi të përkeqësohej për shkak të shqetësimeve që kishte nëse do të mund të vazhdonte të qëndronte në Angli dhe nëse do të mund të zgjaste afatin e vizës së tij.

Mësohet se i ndjeri punonte si shofer privat në Shqipëri dhe se ishte shumë i lidhur me nënën dhe babain e tij.

Mirsad Selgjekaj kishte shkuar në Britani për një jetë më të mirë për veten.