BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Aktualitet

Kishte fshehur në ‘Porche-in’ luksoz 35 mijë paund, shoqërohet në polici i riu (EMRI)

Kishte fshehur në ‘Porche-in’ luksoz 35 mijë paund,

Një person është shoqëruar në polici pasi në mjetin e tij tip Porsche Caen i janë gjetur rreth 35 mijë paund.

Mësohet se mjeti me targat AA  666 YL është në pronësi të Algert Lloçi, banues në Tiranë, i cili është shoqëruar në Komisariat po jep sqarime mbi origjinën dhe destinacionin e parave.

Mjeti i konstatua në hyrje të autostradës Tiranë- Elbasan.