BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Kishte vrarë të moshuarën, policia greke arreston shqiptarin në Volos pas 18 vitesh

Kishte vrarë të moshuarën, policia greke arreston shqiptarin

Arrestohet në Greqi një shtetas shqiptar për një vrasje 18 vite më parë.

Bëhet fjalë për vrasjen e një të moshuare në vitin 2003 në Volos.

Shqiptari ishte futur në shtepinë e të moshuarës dhe e kishte dhunuar duke e qëlluar në koke e trup me sende të forta e thikë.

Më pas, ai kishte grabitur shtëpinë. Në banesë, policia kishte gjetur një shenjë gishti, e cila u identifikua pas 18 vitesh.

Më të lexuarat