BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Aktualitet

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë njerëzores”/ Sonila Meço drejton gishtin tek qeveria Rama dhe shpërthen e revoltuar për tragjedinë në Himarë: Mos guxoni të...

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar e prekur për tragjedinë që ndodhi dje në Himarë. Ish-polici përplasi për vdekje një vogëlushe 7-vjeçare, e cila kishte shkuar me familjen e saj në plazhin e Potamit.

Sonila Meço e drejton gishtin si përgjegjës kryesorë tek Ministria e Turizmit dhe Ministria e Brendshme. Gazetarja shkruan se kjo ëhstë një tragjedi e paralajmëruar.

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë

“Kjo quhet karma, karma për shkelmin që i kemi vënë