BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Aktualitet

Klodiana Lala flet me emra: Kush janë 4 bosat e krimit që janë nxjerr në pritë nga femrat

Klodiana Lala flet me emra: Kush janë  4 bosat e krimit që janë

E ftuar në Euroneës Albania, gazetarja Klodiana Lala ka rënditur disa nga rastet ku bosët e krimit para se të ekzekutoheshin apo të rrëmbeheshin ose kanë komunikuar me femra ose kanë qenë në shoqërinë e tyre.

“Mund të jetë nxjerrë në pritë Ervis Martinaj nga një femër në proces verifikimi. Kush është femra? Unë jam në vitin tim të 19 të punës, të gjitha rastet ku janë vrarë apo rrëmbyer bosë të krimit, prapa tyre ka pasur gjithmonë një femër.

Ervis Martinaj ishte nën shoqërinë e një femre të njohur para se të zhdukej. Redjan Rraja që akuzohet për atentatin tek mbi-kalimi i Shkozetit ndodhej natën para krimit me një femër të njohur. Hekuran Billa para se të vritej kishte komunikuar më të dashurën e tij. Lulzim Berisha dikur u arrestua nën shoqërinë e një vajze”, u shpreh Lala.

Ajo nënvizoi më tej se janë dy lloj kategorish që bosët e krimit mbajnë pranë vetes.

“Nga njëra anë janë femrat besnike, që dinë gjithçka për ta, por nuk flasin, bëjnë burgun, mund të pranojnë edhe të vriten. Femrat e dyta, janë ato që i konsiderojnë si eskorta”, theksoi Lala.