BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Aktualitet

Klodiana Lala tregon se kush ishte “molla e sherrit” për mosmarrëveshjet mes Elton Metaj dhe Sabrina Bengës: Viktima dhunohej prej vitesh

Klodiana Lala tregon se kush ishte “molla e sherrit” për

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se sherret mes Elton Metajt dhe Sabrina Bengës që çuan edhe në vrasjen e kësaj të fundit, nisën nga disa foto të gjetura nga autori në telefonin e viktimës.

Sipas gazetares, Eltoni kishte ushtruar dhunë prej vitesh ndaj bashkëshortes së tij, por nuk ishte denoncuar prej mentalitetit.

“Kishte një tradhti të supozuar, pasi Elton Metaj gjeti disa foto në telefonin e saj. Ai ka ushtruar dhunë ndaj Sabrinës dhe familjarëve të saj. Fillimisht Gjykata e ka dërguar për trajtim psikologjik në burgun e Zaharisë. Prej vitesh vajza është dhunuar dhe nuk është denoncuar autori për shkak të mentalitetit”, tha Klodiana Lala.