BREAKING NEWS

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të mëdhenj”, zbulon se shumë dosje të bujshme që ka në dorë SPAK po hetohen nga amerikanët

Ngjela paralajmëron arrestimin e “peshqve të
x
BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x

Aktualitet

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje operacionin e policisë dhe SPAK, ku u arrestuan 18 persona.

Nuredim Dumani i pandehuri i drejtësisë ka zbardhur disa nga vrasjet dhe ngjarjet kriminale në vend.

Lala tha se Dumanit i është siguruar familja dhe jeta e tij, ndërsa ai po zbardh dhe po “fundos” bosët më të mëdhenj të krimeve në vend.

Ajo tregoi se Dumani po tregon detaje nga porositë që ka marrë për vrase, madje ka çuar autoritet në vendet ku ka marrë porosinë për vrasjet.

“Jeta e tij ruhet pasi ka treguar emrat më të mëdhenj. Dumani ka shkuar në vendet që ka marrë porosinë për vrasjet. Njëri nga hotelet që ishte Ervis Martinaj u sekuestruan armë të ndryshme dhe mjete të ndryshme që ishin siguruar për të kryer vrasjet.

Kjo është vetëm një pikënisje. Mendoj se është një ndër të penduarit që ka shumë për të thënë. Është kontaktuar nga bosët më të mëdhenj të krimit, është kontaktuar edhe nga Durrësi.  Nga statusi i të penduarit ai përfiton disa lehtësira. I shpëton burgimit për jetë dhe i garantohet jeta e tij dhe i familjes së tij” tha Lala në “Open”.

 

Më të lexuarat