BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

KLP miraton vendimin për burrin e deputetes së PS-së (Detajet)

KLP miraton vendimin për burrin e deputetes së PS-së (Detajet)

KLP ka miratuar me 5 vota pro caktimin në detyrë të prokurorit Bledar Valikaj.Ai u caktua prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë Tiranë.Në mbledhjen e datës 25 mars, KLP vendosi në mbledhjen e dates 25 Mars, t’i jepte statusin e prokurorit, Bledar Valikajt, bashkëshorti i deputetes së PS-së, Ermonela Felaj.