Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Koço Kokëdhima do të sfidojë Veliajn, Besa i lë të gjithë pa fjalë me atë që thotë për babain e saj: Ka një problem të vogël!

Postuar: 20/04/2019 - 23:15

Kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima do të kandidojë për kryetar të Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet e 30 Qershorit. Ai ka mbështetjen dhe të vajzës së tij, këngëtares Besa Kokëdhima, ndonëse në “Xing” u shpreh se nuk do donte që i ati të merrej me politikë.

“Unë nuk do doja fare që babai im të merrej me politikë”, tha Besa teksa u shpreh se për shkak të angazhimeve, si familje takohen shumë rrallë.

Më tej ajo u shpreh se babai i saj ka ide gjeniale, por që ka një “problem të vogël” se po iu fut një gare e çon deri në fund dhe del me fitore.

“Dëshira e tij dhe besimi i tij është i jashtëzakonshëm. Ka vizione gjeniale dhe është njeri që mund të sjellë zgjidhjen e kësaj situate. Nga ana tjetër babai im ka një problem të vogël, se po iu fut një gare… (përmenda rastet e fitoreve) Është i vetmi person që mund t’i bëjë ballë presioneve dhe servilizmave të sotme”, tha Besa.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2019 - 07:58

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një të shumëkërkuar nga Lazarati.

Postuar: 18/08/2019 - 07:56

Pa kaluar 24 orë nga tragjedia e mesditës së djeshme në kryeqytet, ku pas rënies së skelës në një

Postuar: 17/08/2019 - 23:55

Personi qe shihni ne foto është pronari i lokalit Mihal Kokedhima, 51-vjeçari që u arrestua

Postuar: 17/08/2019 - 23:50

Ky është momentit kur Mihal Kokëdhima, pronari i një restoranti në Porto Palermo, në një mënyrë k

Postuar: 17/08/2019 - 23:37

Rruga Rrëshen-Burrel është plotësisht e amortizuar.

Postuar: 17/08/2019 - 23:14

Ergys Ibrahimi është një nga punëtorët që humbi jetën sepse në atë të "premte të zezë"

Postuar: 17/08/2019 - 22:50

Gazetari Aleksander Çipa duke komentuar krizën politike që ka mbërthyer vendin prej muajsh, thotë