Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Aktualitet

“Koha për përgjegjësi individuale, që jeta të triumfojë!”/ Manastirliu del me thirrje të fortë për qytetarët që në mëngjes: Vetëm në këtë mënyrë mund të frenohet

“Koha për përgjegjësi individuale, që jeta të

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një statusi në rrjetin social ka bërë thirrje që të mbahen maskat dhe të respektojmë distancimin fizik, me qëllim që të parandalojmë përhapjen e mëtejshme të koronavirusit.

“Përhapja e coronavirusit të rrezikshëm mund të frenohet vetëm me kujdes çdo ditë, duke respektuar disa rregulla të thjeshta. Është koha për përgjegjësi individuale, që jeta të triumfojë! Përdore maskën”, nënvizon ministrja.