BREAKING NEWS

“Njerëzit duhet të jenë të përgatitur për dy gjëra”, reagon inxhinierja Luljeta Bozo, tregon a është e rrezikuar Shqipëria nga tërmeti i sotëm në Turqi

“Njerëzit duhet të jenë të përgatitur për dy
x

Aktualitet

Konfirmohen 17 fluturime për nesër nga Rinasi, ja çfarë duhet të bëni para se të niseni

Konfirmohen 17 fluturime për nesër nga Rinasi, ja çfarë

Nga Aeroporti i Rinasit nesër do ketë 17 fluturime në disa destinacione me disa linja ajrore. Në njoftimin zyrtar u kërkohet pasagjerëve të kontaktojnë me kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Rrgullat nuk kanë ndryshuar: Maskat janë me detyrim dhe udhëtojnë vetëm tre kategori: Rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

Njoftimi i plotë: 

-17 Fluturimet e konfirmuara për datën 23.09.2020 ??
??
Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e Mërkure janë:??

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim
Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim
EasyJet – Tiranë – Gatwick dhe kthim
SkyUp – Kiev – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)
Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Piza dhe kthim
Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim
Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim
TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim
Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim
British Airways – Tiranë – Heathrow dhe kthim
EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.
??
Ju faleminderit për bashkëpunimin.
??
Tirana International Airport