Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Aktualitet

Konfirmohen dy raste të reja me COVID-19 në Sarandë

Konfirmohen dy raste të reja me COVID-19 në Sarandë

Minsitria e Shëndetësisë ka konfirmuar ditën e sotme 2 raste të reja në fshati Kulluricë, Sarandë.

Bëhet me dije se personat e prekur nga Covid-19 kishin pak ditë që ishin kthyer nga Greqia, ku dyshohet se janë infektuar.

Ndërkohë, ka nisur hetimi epidemiologjik i rasteve dhe dy personat e infektuar janë karantinuar.