BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Konfirmohet me COVID-19 infermierja në Elbasan, futet në karantinë reparti i gjinekologjisë

Konfirmohet me COVID-19 infermierja në Elbasan, futet në

COVID-19 në Elbasan po vijon të përhapet me shpejtësi. Mësohet se gjatë ditës së sotme janë konfirmuar dhe 4 raste të reja me koronavirus.

Më tej mësohet se një prej katër personave të prekur është një infermiere e spitalit të Elbasanit. Infermierja është pjesë e repartit të gjinekologjisë, dhe për të ka nisur hetimi epidemiologjik.

Pas konfirmimit me COVID-19 të një prej bluzave të bardha ka bërë që i gjithë reparti i gjinekologjisë të futet në karantinë.

Më të lexuarat