BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Konspiracionisti Alfred Cakoi i befason të gjithë: Si e parashikova pandeminë para 9 vitesh! Ja pse e filluan që në vitin 2020, e gjitha u bë për të rrëzuar...

Konspiracionisti Alfred Cakoi i befason të gjithë: Si e parashikova

Konspiracionisti Alfred Cako u shpreh se ka parashikuar "pandeminë", që në vitin 2012.

Ai tha se ne atë periudhë ndryshimi i vetëm ndodhi që çdo gjë ishte parashikuar të fillonte në 2021, por përpjekja për të rrëzuar presidentin Donald Trump bëri që të përshpejtoheshin gjërat.

Pjesë nga intervista

Bylyku: Për të gjithë ata që nuk e dinë Alfred Cako paska parashikuar një "plandemi" që para 9 vitesh...

Cako: E kam thënë që në vitin 2012 në Top Channel në emisionin Enigma. Kam folur për axhendën 2021. Pra atë gjë që fiuan e kishin në plan ta fillonin këtë vit dhe jo vitin e shkuar se nuk e përmbysën dot presidentin Donald Trump me gjithë ato mënyrat që përdorën dhe vunë në funksion për ta përmbysur prej pandemisë. Duke planifikuar që të mos lejonin njerëzit të vinin nëpër qëndrat e votimit, por të votonin me zarfe dhe në fund i manipulonin këto zarfe. Të gjitha shtetet që drejtoheshin nga gurvenatorë demokratë që janë 6, shtetet e lëkundura ndryshe. Pesë prej tyre qeveriseshin nga demokratë dhe njëra nga republikanë. Në një nga këto shtetet manipulimi ndodhi me zarfet, pastaj manipulimi kryesor ndodhi nëpërmjet elektronikës. Kjo është arsyeja që axhenda e 2021 filloi në 2020, e gjitha për të rrëzuar Trump".