Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kontroll të befasishëm në tre shtëpi, ja çfarë sekuestrojnë policia

Postuar: 14/06/2018 - 18:55

Policia e Korçës në një operacion kundër vjedhjes së veprave të artit, ka shoqëruar tre persona të cilët dyshohet se kanë vjedhur disa prej tyre.

Ky operacion vijon prej disa ditësh, ndërsa sipas burimeve mësohet se të shoqëruarit janë banorë të Korçës

Policia ka ushtruar kontroll në banesën e tyre ndërsa ka sekuestruar disa ikona të cilat dyshohet se janë të vjedhura.

Aksioni është në vijim e sipër dhe priten detaje të reja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/08/2018 - 23:59

Kanë dalë para drejtësisë, anëtarët e bandës së hajdutëve të cilët plaçkitën disa apartamente në Piacenza, Podenzano dhe Rivergaro gjatë viteve 2015 – 2017.

Postuar: 16/08/2018 - 23:47

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në kryeqytet, ku një person pasi ka përplasur

Postuar: 16/08/2018 - 23:36

Një grua tjetër, ka regjistruar një tjetër rast të dhunës fizike ndaj bashkëshortit të saj.

Postuar: 16/08/2018 - 23:19

Policia e Luganos njoftoi se dy ditë më parë u arrestua një shtetas shqiptar 33-vjeçar.

Postuar: 16/08/2018 - 23:16

Një 28 vjeçare nga Vlora ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme.

Postuar: 16/08/2018 - 22:40

Gersi Ura ishte një djalë me cilësi të rralla.