BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Kontrolle të imtësishme në Elbasan, policia arreston dy persona (Detajet çfarë po ndodh në terren )

Kontrolle të imtësishme në Elbasan, policia arreston dy persona

Dy të akuzuar për vrasje e krime të tjera të rënda janë arrestuar 72 orët e fundit gjatë kontrolleve në rrethrrotullimin e Bradasheshit.

Prej vrasjes së vëllait të Talo Çelës, Bujar Çelës është ngritur postblloku policor që kontrollon automjetet që vijnë nga akset më të rëndësishme të vendit, nga Tirana, Porti i Durrësit apo Qafë-Thana me Kapshticën.


Policia gjithashtu ka marrë masa në të gjithë vendin pas vrasjes së Bujar Celës dhe atentatit me tritol në mes të Tiranës, ndaj Preng Gjinit.