Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kontrolli në shtëpinë e Lul Berishës, Artan Hoxha zbulon detaje të reja

Postuar: 22/10/2018 - 22:19

Lulzim Berisha prej dy muajsh nuk ndodhet në territorin e Shqipërisë. Gazetari Artan Hoxha tha se Berisha është larguar nga vendi të paktën dy muaj më para.

Hoxha tha se kishte komunikuar edhe me avokatin e Lul Berishës, i cili i ka konfirmuar se ndaj tij nuk ka asnjë urdhër arresti, si pjesë e aksionin të fundit të Policisë së Shtetit.

“Kam komunikuar me avokatin dhe më ka konfirmuar se nuk ka urdhër arresti për Lulzim Berishën. Ai nuk ndodhet në Shqipëri prej dy muajsh”, deklaroi gazetari në Opinion.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/01/2019 - 23:42

Edhe pse Lëvizja Socialiste për Integrim thuajse reagon për çdo zhvillim në vend, duket se nuk e ka pritur mirë prangosjen e ish-drejtorit të emëruar prej saj Klement Balili.
 

Postuar: 17/01/2019 - 23:27

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të Korçës.

Postuar: 17/01/2019 - 22:58

Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende

Postuar: 17/01/2019 - 22:29

Avokati i Klement Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se Policia e Shtetit gjatë op

Postuar: 17/01/2019 - 22:17

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Korçë.

Postuar: 17/01/2019 - 22:05

të mërkurën është vetëdorëzuar në polici, “eskobari i Ballkanit’, Kelment Balili, i

Postuar: 17/01/2019 - 21:55

Kreu i shtetit nga studioja e emisionit “Të Paekspozuarit” foli  për mosdekret