BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Koronavirusi mund të rikthehet sërish në vjeshtë? Mjeku në Gjermani tregon se çfarë mund të ndodhë

Koronavirusi mund të rikthehet sërish në vjeshtë? Mjeku

Mjeku Redi Llubani foli për situatën sesi po përballohet koronavirusi në vend, por edhe nëse mund të mund të ketë një rikthim të epidemisë sërish në vjeshtë.

“Për fat të keq ka patur të prekur edhe në Australi, ku temperaturat janë të larta. Ne presim që me ngritjen e temperaturave të zbutet. Por kemi pasur edhe raste në Itali dhe Kinë të pacientëve që janë risëmurur. Nuk jemi në dijeni nëse pacienti pasi preket krijon imunitet”, tha ai për abc news.