BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Aktualitet

Koronavirusi/ Pëllumb Pipero jep lajmin që e prisnim të gjithë: Çfarë do të ndodhë pas dy javësh

Koronavirusi/ Pëllumb Pipero jep lajmin që e prisnim të

Mjeku Pëllumb Pipero beson se pasi të kalojmë këtë 2 javësh, prilli do të jetë më i lehtësuar.

“Unë mendoj se fundi i javës së dytë të prillit do fillojnë të bien raste. Por e lidh këtë me se sa i kanë zbatuar qytetarët masat e marra nga qeveria. Të vazhdojnë dhe të respektojnë këshillat, jo vetëm që të shmangin kontaktet dhe të mos sëmuren vetë, por edhe të mos bëhen burim infeksioni për të tjerët”, tha ai në abc news.