BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Aktualitet

KPA merr vendimin, përjashtohet nga sistemi i drejtësisë për 15 vite ish-drejtuesi i Gjykatës së Apelit në Tiranë (EMRI)

KPA merr vendimin, përjashtohet nga sistemi i drejtësisë për

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë të vettingut për gjyqtarin Alaudin Malaj. Kështu, Malaj, përjashtohet nga sistemi i drejtësisë për një periudhë 15-vjeçare.

Alaudin Malaj dha dorëheqjen para se të përballej me procesin e vettingut.