Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kreshnik Spahiut i bëjnë gjëmën në Facebook, ja çfarë i ka ndodhur

Postuar: 12/09/2018 - 08:33

Ish kreu u Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka rënë pre e hakerave.Lajmin e bën me dije vetë Spahiu, ku shprehet se e kanë hakeruar dhe për kët arsye ka mbyllur faqen e tij në Facebook.

“Dje më kanë hakeruar profilin privat me miq në Facebook dhe për këtë arsye faqja dhe Mesenger janë mbyllur. Shpresojmë që mos ma sulmojnë edhe këtu në Fan Page”, shkruan ai.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 12:34

Safet Bajri, i njohur si i ‘forti’ i Shkodrës është lënë pas hekurave, pasi Gjykata e Krimeve te Renda vendosi sot ne ngarkim te tij masën e sigurisë ‘arrest me burg”.

Postuar: 25/09/2018 - 12:33

Policia përgjoi një shqiptar 37-vjeçar i cili trafikonte kokainë nga Holanda dhe kanabis nga Shqi

Postuar: 25/09/2018 - 12:21

Policia e Shkodrës në bashkëpunim me skuadrën speciale të emergjencave të FNSH Shkodër, pas marrj

Postuar: 25/09/2018 - 12:05

Çmimi naftës ka arritur çmimin më të lartë në katër vite duke u shitur 81 dollarë për fuçi.

Postuar: 25/09/2018 - 11:54

Goditet një rast i kontrabandës së medikamenteve mjekësore në Tiranë.

Postuar: 25/09/2018 - 11:52

Një ngjarje e pazakontë është shënuar mesditën e sotme në Kuçovë.

Postuar: 25/09/2018 - 11:38

Karabinierët e Corsicos kanë ndaluar një taksist që kishte dhunuar, marrë peng e përdhunuar një k