BREAKING NEWS

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën në darkë, 2391 të vdekur

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën
x

Aktualitet

Krimi brenda familjes godet Durrësin, burri vret gruan me thikë brenda byrektores, dëshmitarët tregojnë çfarë u panë sytë: Çifti prej ditësh kishte...

Krimi brenda familjes godet Durrësin, burri vret gruan me thikë brenda

Një ngjarje e rëndë sapo është shënuar në qytetin e Durrësit, ku një grua është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj, brenda një byrektoreje. Ngjarja tragjike ka ndodhur te sheshi “Azem Hajdari”.

Dëshmitarët që panë ngjarjen e rëndë me sy kanë deklaruar se çifti kishte debate të ashpra prej disa ditësh. Ndërkohë, pas krimit burri vrasës është larguar nga vendi i ngjarjes.

Bëhet me dije se dy bashkëshortët ishin pronarë të një byrektoreje, ku edhe ndodhi ngjarja e rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të krimit.