BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

Krimi makabër që tronditi Greqinë, zbardhen detajet e rënda si i dashuri hodhi nga shkëmbi të dashurën dhe veprimi i kalimtarit shqiptar teksa pa kufomën që po notonte në det

Krimi makabër që tronditi Greqinë, zbardhen detajet e rënda

Detaje të reja janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi Greqinë pak ditë më parë Garyfallie, u vra nga i dashuri i saj, i cili u arrestua pas zbulimit të ngjarjes së rëndë.

Ai ka pranuar se ka pasur debate me të dashurën prej disa ditësh, duke thënë se debati i fundit ka përfunduar në tragjedi. Konflikti mes dy të rinjve ka nisur në makinë dhe në nerva i sipër 30-vjeçari ka nxjerrë mjetin nga rruga, dhe kur e dashura e tij nga dalë prej aty, ai e ka shtyrë, duke e hedhur nga shkëmbi.

Gazetat greke shkruajnë ditën e sotme se shtetasi shqiptar Dashamir P. , një banor i Folegandros, nxitoi që të ndihmonte për të marrë trupin e Garyfallia.

Sipas tij, ai ishte duke shkuar për të punuar në zonën e Lygaria kur pa njerëz të mbledhur në rrugë.

 "Pyeta se çfarë ndodhi dhe ata më thanë se një makinë kishte rënë nga mali dhe se ishte një kufomë në det. Nga lart dukej sikur ishte gjallë, mbase nga dallgët. Ne menjëherë zbritëm për të ndihmuar. Unë u hodha në det me dy persona të tjerë sepse nuk mund ta tërhiqja vetëm. Të dy po e mbanin për kokë dhe unë po e shtyja të dilte në breg. Sapo e nxorëm, erdhi mjeku dhe u përpoq ta kthente në jetë por pa sukses. Unë prita atje derisa erdhi një varkë për ta marrë atë "., ka thënë ai në dëshminë e tij.