BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Aktualitet

"Kripa nga deti në faturë"/ 'Çmenduri' me çmimet, nuk do ta besoni sa kushton një shishe uji në Dhërmi (FOTO)

"Kripa nga deti në faturë"/ 'Çmenduri' me

Pushimet për shqiptarët duken se nuk po shkojnë dhe aq mirë, pasi të gjithë kanë filluar të ankohen për çmimet e larta. Kjo ka bërë që shumë pushuesve ti prishet "rehatia".

Jugu është destinacioni më i pëlqyer për njerëzit, por duket se çmimet janë të hidhura dhe mban "kampion" për faturat e kripura.

Qytetarët publikojnë në rrjet faturat e produkteve që kanë blerë me çmime stratosferike.Së fundmi, në rrjet po qarkullon një faturë ku çmimi i ujit është 500 lekë të reja një shishe. Fatura është prerë në një lokal në Dhërmi.

Shumë persona pretendojnë se plazhet e jugut për shkak të çmimeve të larta po braktisen çdo ditë e më shumë nga pushuesit.

"Kripa nga deti në faturë"/ 'Çmenduri' me