BREAKING NEWS

Panik në Tiranë/ Ekzekutimi me armë me silenciator i biznesmenit 66-vjeçar në orët e para të mëngjesit, policia jep informacionet zyrtare

Panik në Tiranë/ Ekzekutimi me armë me silenciator i biznesmenit
x

Aktualitet

Ku ndodhen sot të dënuarit për vrasjen e 4 protestuesve të 21 Janarit? Artan Hoxha bën publike detajet e rëndësishme: E kam parë vet, ai ka hapur një biznes privat në...

Ku ndodhen sot të dënuarit për vrasjen e 4 protestuesve të

Gazetari investigativ Artan Hoxha, i cili ishte vet në bulevard kur u vranë 4 protestuesit në 21 janar 2011, ka treguar detaje të reja në lidhje me jetën e të dënuarve për këto vrasje.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se gardisti Agim Llupo dhe komandanti i tij, Ndrea Prendi ndodhen ende në Shqipëri. Sipas tij, Llupo ka hapur një biznes privat, ndërsa për Prendin nuk ka informacion.

“Llupo është në Shqipëri? Po janë në Shqipëri. Mesa di unë Llupo ka hapur një biznes privat. Nuk e di Prendin ka kohë që se kam parë. Llupon e kam parë,”-tha Hoxha.

Më të lexuarat