Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kuçovë/ Burri vetëvritet me armë gjahu

Postuar: 11/09/2018 - 20:53

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen “11 Janari”.

Viktima i identifikuar si shtetasi me iniciale Q. K., dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë.

Në momentin e ngjarjes, ai ka qenë vetëm.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 08:52

Gazetari i njohur Artan Hoxha në orët e para të mëngjesit ka bërë  një postim në Facebook ku tregon realitetin e trishtë të rrugëve të Tiranës.

Postim i i plotë i Artan Hoxhës

Postuar: 20/11/2018 - 08:31

Ish-shefi i antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, sot azilant në Zvicër, Dritan Zagani është

Postuar: 20/11/2018 - 08:23

Punëtorët refugjatë në Britani të Madhe, po dërgojnë 8 miliardë dollarë në vit për të mbështetur

Postuar: 20/11/2018 - 07:49

Dënohet shoferi polak që me 11 nëntor të këtij viti u ndalua në terminalin e tragetit me tetëmbëd

Postuar: 20/11/2018 - 07:38

Universitetet europiane janë të njohura për traditën e tyre në mësim dhënie.

Postuar: 20/11/2018 - 07:33

Çështja në ngarkim të ish-kreut të Autoritetit Rrugor Shqiptar, Dashamir Xhika i ka kaluar Gjykat