BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

"Kudreti na tha ‘ju jeni k*rva’, vajzën e dhunuan 10 vetë", gruaja e Mexhit Picarit shpërthen në lot: E kanë mbajtur dhe i kanë ra për mesi... (VIDEO)

"Kudreti na tha ‘ju jeni k*rva’, vajzën e dhunuan 10

Gruaja e Mexhit Picarit, Manushaqe Picari ka shpërthyer në lot teksa ka rrëfyer se i ndjeri Kudret Saliaj, ish-bashkëshorti i së bijës, i ofendonte dhe ishte njeri i dhunshëm. Sipas saj, Mexhit Picari është i pafajshëm, pasi vetë Kudreti iu kishte rënë në qafë.

“Kanë patur gati 18 vite bashkëjetesë. Burri i vajzës ka qenë i burgosur në Greqi, na ka thënë vetëm pasi goca u bë me fëmijë. Ka qenë shumë i dhunshëm, ka qenë duke e vrarë Dhuratën po e ka shpëtuar burri im. I tha gocës leje, po goca e fali. I ka shkuar kunata e vet me gjithë gocë në shtëpi për tre muaj, kushedi çfarë kanë kurdisur, ato e bënë gocën k*rvë. Thanë që e ka çuar dashnori në spital, i thashë Kudretit ka kamera spitali, nëse ka shkuar me dashnor e vras unë gocën në sy tat. Në Gjykatë e ke që unë kam marrë urdhër mbrojtjeje ndaj Kudretit që erdhi për të na vrarë me kamion, burrit i vrau dhe këmbën që e ka dhe sot të sëmurë. Burri im është i pafajshem po kur të vjen tjetri të bie në qafë e me të sha me të thënë “Ju jeni k*rva” a ka më larg? S’ka. Nejse, ky ishte shumë xheloz. Nga kjo xhelozi e kanë rrah gocën 10 veta, e kanë mbajtur dhe i kanë ra për mesi”, ka treguar ajo për emisionin “Shqipëria Live”

Kujtojmë se Mexhit Picari është arrestuar së bashku me të bijën, e cila akuzohet për bashkëpunim në krim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Më të lexuarat