BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Aktualitet

Kujdes! IKSHPK jep njoftimin e rëndësishëm: Ajri sot nuk është i shëndetshëm, qëndroni në shtëpi, këto janë personat që rrezikojnë

Kujdes! IKSHPK jep njoftimin e rëndësishëm: Ajri sot nuk

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët, raporton Gazeta Express.

Në llogarinë zyrtare të IKSHPK’së, nga instituti kanë bërë thirrje që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të qëndrojnë në shtëpi.

Kjo pasi që sot ajri nuk është i shëndetshëm.

“Qëndroni në shtëpi! Ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike”, kanë shkruar nga instituti.