BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Lifestyle

Kujdes nga plani i fshehtë i dikujt! Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Kujdes nga plani i fshehtë i dikujt! Meri paralajmëron këtë

Dashi

Sot dita ka shume rendesi per nje lajm te mire apo nje ndryshim qe do ndodhi ne jeten tuaj persa i perket jetes personale. E drejta do sjell qe fati juaj te vij drejt jush.

Demi

Per ju fillon nje periudhe sa e mbyllur dhe antagoniste aq dhe e hapur persa i perket shanseve te dyta ne ne projekt studimi pune apo lidhje me dike qe e keni refuzuar apo ju ka refuzuar ne jeten personale

Binjaket

Per ju zjarri i deshires per te vepruar dhe shijuar sa me shpejt nje marrdhenie erotike do djegi shume sot ose do jete fillimi i nje zjarri te madh qe do drejtoj frymezimin tuaj ne te gjitha aspektet

Gaforrja

Sot hena ne Bricjap do ju jap nje partneritet disi te forte me kerkesa por edhe te paqendrueshem ne lidhje me besimin qe ka nga ju. Kujdes te mos tregoni pasiguri ne bisedime

Luani

Nje plan i fshehte nga dikush qe punon apo ju njeh mire mund te rezultoj ne nje bllokim te puneve tuaja dhe ne nje moment reflektimi dhe lodhje psikologjike e fizike

Virgjeresha

Jeni ne nje moment te mire persa i perket dashurise dhe nje fillimi te ri sipas kushteve dhe pretendimeve tuaja ne lidhje me ecurine. Do keni fat te filloni nje bashkejetese apo te ndryshoni mendim per nje partnere qe keni deri tani duke e lene te lire

Peshorja

Per ju nje mundesi ndryshimi ambjenti apo blerje prone do jete ne vemendje ne diten e sotme. Nje afrimitet apo nostalgji per familjen do percaktoj rrugen tuaj ketej e tutje

Akrepi

Per ju dita ka shume rendesi per mesazhet qe do merrni dhe per nje plan te ri qe duket serioz ne zhvillimet e sotme. Nje rruge e re ndonese jo shume premtuese do ju jap mundesi zhvillimi

Shigjetari

Ceshtja ekonomike do jete shume e rendesishme ne diten e sotme. Kjo do ju jap shansin te beni nje investim apo te shikoni nje dite te bardhe sic doni ju ne ceshtjet ekonomike

Bricjapi

E drejta do triumfoj nese keni qene te drejte ne marrdheniet tuaja me njerez qe kane lidhje familjare me partnerin apo partneren tuaj. Ka mundesi qe te jeni vetem por te lumtur

Ujori

Dita sot ju ka kapur disi mat ne ate te fshehte qe nuk donit ta merrnin vesh te tjeret dhe qe ju po futeshit per te shmangur rutinen dhe rendesen psikologjike. Kujdes nga njerezit me ndikim fetar te madh tek ju

Peshqit

Kjo dite do tregoj miqte e qendrueshem dhe ata qe do i shmangen bashkepunimit me ju. Por mund te shikoni pak ftohtesi ne marredheniet tuaja personale.