BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Aktualitet

Kundërshtoi dhe kërcënoi me armë policin në mes të Tiranës, zbulohet çfarë iu gjet tjetër në çantë 'killerit' të shumëkërkuar

Kundërshtoi dhe kërcënoi me armë policin në mes të

Një përplasje me armë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë mes një personi të shpallur në kërkim dhe një efektivi të “Shqiponjave”. Sikurse u raportua qytetari që nuk pranoi të bindej sot drejt Policisë së Shtetit, dhe i drejtoi armën efektivit të Shqiponjave, është Orges Bilbili

Ka qenë pikërisht ngjarja e ditës së sotme që ka bërë të mundur arrestimin e një prej personave më të kërkuar nga drejtësia.

Sipas ABC News në çantën që mbante ditën e sotme Orges Bilbili janë gjetur dokumente të tjera identiteti dhe një pistoletë.

Ky person tashmë është në prangat e policisë dhe i është nënshtruar një operacioni pasi u plagos në këmbë. Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë e stabilizuar.