BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Aktualitet

“Kush e vrau Artan Santon?”, Idajet Beqiri plas deklaratën e fortë dhe sfidon SPAK-un

“Kush e vrau Artan Santon?”, Idajet Beqiri plas deklaratën e

Avokati Idajet Beqiri foli mbrëmjen e djeshme për dosjen e SPAK “Plumbi i Artë”, ku me vendim nga Gjykata Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit u lëshuan 32 urdhër arreste, nga të cilat 18 u ekzekutuan nga policia ndërsa 14 janë ende në kërkim.

Avokati përmendi dy vrasje që SPAK duhet t’u jepte përgjigje. Ai përmendi vrasjen e kryetarit të Dhomës Kombëtare të Avokatëve, Kleanth Koçin dhe Artan Santon bankierin dhe biznesmenin e njohur që u vra në Tiranë.

“SPAK ka për detyrë dhe duhet të nxjerri kush e vrau kryetarin e Dhomës Kombëtare të Avokatëve, Kleanth Koçin. Janë krime të rënda që SPAK duhet t’i hetojë. Kush e vrau Santos? Ishte bankieri më i fuqishëm, akoma nuk dihet kush e vrau. SPAK ka frikë t’i zbulojë këto sepse i del emri i dikujt nga kokat e krimit ikin sepse kanë frikë”, u shpreh avokati.