Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kush është personi që e ekzekutuan në Tropojë për konflikte pronash?

Postuar: 18/09/2018 - 21:46

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Doberdol në bjeshkët e Tropojës në kufi me Kosovën.

Nga të dhënat e para, një person ka mbetur i vrarë në rrethana të paqarta.

Ngjarja mësohet se është raportuar përmes një telefonate në sallën operative. Telefonata e ardhur në sallë, ka njoftuar se personi mund të jetë vetëvrarë me armë zjarri në mal, pasi ai ishte me bagëti në zonat e thella të Tropojës.

Burime bëjnë me dije se personi i vrarw wshtw personi me inicialet T.B.

Dyshimet e para janë ekzekutimi për shkaqe pronësie.

Pritet zbardhja e ngjarjes dhe informacioni zyrtar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 21:06

Gazetari investigativ Artan Hoxha, i ftuar në studion e emisionit “Repolitix” ka zbular sa kompani bastesh të licensuara operojnë në Shqipëri.

Postuar: 17/10/2018 - 20:52

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka kujtuar sot një ngjarje shumë të komentuar nga mediat dhe opi

Postuar: 17/10/2018 - 20:03

Një person ka mbetur i plagosur  me armë zjarri në Mat.

Postuar: 17/10/2018 - 19:59

Një tjetër adoleshente zhduket nga banesa e saj.

Postuar: 17/10/2018 - 19:26

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:00, në rrugën “Transballkanike” pranë stacionit të tr

Postuar: 17/10/2018 - 19:23

Kryeministri Edi Rama ka postuar një tjetër status në Twitter për nismën e fundit të qeverisë, pa

Postuar: 17/10/2018 - 18:41

Zbardhen emrat e disa prej shqiptarëve të arrestuar disa ditë më parë në Itali, gjatë një aksioni