BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Aktualitet

Kush është Presidenti i Republikës, Ilir Meta? Vajza jep përgjigjen e papritur, kryebashkiaku i Tiranës publikon videon: Të ka Lali xhan, mos e vrit mendjen ç'a thotë..!