Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

Kush është zyrtari që u paralajmërua me plumba sot në Bulqizë, zbulohet emri (Foto)

Kush është zyrtari që u paralajmërua me plumba sot në

Pasditen e sotme në fshatin Gjoricë të Bulqizës një person ka qëlluar në ajër nga një automjet  tip "Golf".

Të shtënat dyshohet se ishin në shenjë paralajmërimi për Klodian Recin, përgjegjësin e Agjensisë së Sigurimeve Shoqërore, ndërsa ka qenë vetë ai që ka lajmëruar policinë.

Ai është shprehur se personi që qëlloi me armë zjarri fillimisht e ka kërcënuar verbalisht dhe më pas ka nxjerrë armën automatik dhe ka qëlluar në ajër pranë banesës.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të lënduar, ndërsa ngjarja mendohet se ka të bëjë me detyrën që mban Reçi si Përgjegjës i Agjensisë së Sigurimeve Shoqërore.

Kush është zyrtari që u paralajmërua me plumba sot në