BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Aktualitet

“Kush gënjen?”/ Gazetari vë në siklet sekretarin e Kuvendit: Po më lërë të mbaroj tani! (REPLIKAT)

“Kush gënjen?”/ Gazetari vë në siklet sekretarin e

Një debat i ashpër u zhvillua sot mes gazetarit Juxhin Mustafaraj dhe sekretarit të Kuvendit, Genc Gjonçaj teksa po diskutonin për rregullat më të fundit që ndalojnë mediat në komisionet parlamentare.

Debati:

Juxhin Mustafaraj: Një pyetje ju lutem, a gënjen Bashkimi Europian kur thotë se nuk e kemi udhëzuar ne Kuvendin e Shqipërisë apo gënjen Kuvendi i Shqipërisë kur thotë kemi marrë udhëzimet e BE-së. Faleminderit.

Genc Gjonçaj: Ne jemi këtu në një takim sqarues, nuk jemi në një konferencë për mediat. Nuk gënjen askush këtu. Dhe ju lutem lexojini mirë deklararat.

(Juxhin Mustafaraj tenton të marrë fjalën, mikrofoni është i fikur)

Genc Gjonçaj: Po të lutem tani, më lër të mbaroj…

(Juxhin Mustafaraj tenton të marrë fjalën, mikrofoni është i fikur)

Genc Gjonçaj: Lexojini mirë pra dhe përsa i përket numrit të kompjuterave, mediat sa vijnë e shtohen dhe jam i bindur që një vit më vinë do të thuash, ‘o sa mirë do e ndjek nga zyra poshtë’

Më të lexuarat