BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Aktualitet

“Kush i kishte vrarë thëllëzat?!”, Artan Hoxha kap detajin nga skena e krimit ku u gjet i pajetë biznesmeni Kosta Trebicka

“Kush i kishte vrarë thëllëzat?!”, Artan Hoxha kap

Gazetari Artan Hoxha përkujtoi dje vrasjen e biznesmenit Kostra Trebicka. Trupi i tij i pajetë u gjet në Voskopojë teksa kishte shkuar për gjah, por që sipas Hoxhës ajo ishte një vrasje e mirëfilltë për shkak të informacioneve që ai dinte për familjen Berisha në lidhje me dosjen e ‘Gërdecit’.

Ndërkohë një komentues i shkruan me ironi Hoxhës, se vërtetë nuk iu gjetën në rroba faktorë plotësues, po pranë tij kishte disa thëllëza të vrara.

I menjëhershëm është reagimi i Hoxhës pas këtij komenti.

“Por kush i kishte vrare thellezat nese Kosta nuk kishte faktore plotesues ne rroba???!!”, shkruan Hoxha.

“Kush i kishte vrarë thëllëzat?!”, Artan Hoxha kap