BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Aktualitet

Kush ishte 50-vjeçari me të cilin komunikonte Evgjeni Baxho? Flet i tronditur babai i 23-vjeçares që vdiq në mënyrë të mistershme: Shteti duhet të veprojë!

Kush ishte 50-vjeçari me të cilin komunikonte Evgjeni Baxho? Flet i

Prokuroria po heton vdekjen e mistershme të Evgjeni Baxhos, të cilës iu gjetën shenja të padeshifrueshme në trup. Informacionet e agjenteve kanë konfirmuar që Evgjeni Baxho mbrëmjen kur ndërroi jetë u takua nga një person i seksit mashkull.

Të dhënat e prokurorisë tregojnë se vajza po ndiqte një rit për të cilin nuk jepen detaje te tjera. Vdekja e të resë u raportua nga policia fillimisht si e shkaktuar nga infeksioni i dhëmballës.

Babai i viktimës ka dhënë ditën e sotme një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” ku shprehet se është një fenomen tronditës.

I pyetur në lidhje me mashkullin misterioz që komunikonte e bija dhe sektin që ajo ndiqte, babai i saj tha: “Kush janë këta njerëz, kë takojnë, çfarë të rinj marrin në qafë? Të merret një masë, shteti duhet të veprojë, nuk duhen lejuar ngjarje të tilla”.

I ati shtoi se Evgjeni ishte “një vajzë që studionte shumë. Isha krenar që më thoshin se ke një vajzë të zgjuar”.

Ai vijoi duke thënë se kur shkoi në Tiranë, ajo filloi që distancohej më shumë. Ndërsa duke folur rreth seksit me të cilin Evgjeni mund të ketë qenë e lidhur, babai i të ndjerës tha:

“Kur e thotë prokuroria, mund të jetë kjo.  Unë nuk mund të jem ekspert, por e vërteta duhet të dalë sa më shpejt. Nuk e dimë ende se çfarë ka ndodhur atë ditë”.

Kush ishte 50-vjeçari me të cilin komunikonte Evgjeni Baxho? Flet i

Më të lexuarat