BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për çfarë bëhet fjalë

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për
x
BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x

Aktualitet

Kush janë politikanët që do të shikojnë në stadium ndeshjen mes Romës dhe Feynoordit

Kush janë politikanët që do të shikojnë në stadium

Finalja e Conference League nis për pak minuta dhe stadiumi tashmë është mbushur. Mes shumë tifozëve nuk kanë munguar as politikanët shqiptarë.

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është shfaqur ndryshe nga rrobat sportive me të cilat e shohim zakonisht në kryeqytet. Sot ai ka zgjedhur të vishet me një kostum elegant blu të errët teksa ka mbërritur vetë në stadium.

Në stadium ka shkuar edhe ministri Bledi Çuçi i cili po ashtu është shfaqur i veshur elegant me një kostum të zi duke hyrë në “Air Albania.

Po ashtu edhe Taulant Balla është fotografuar i ulur në stadium pranë Francesko Totti.

Presidenti Meta ka ndarë një foto pak para përballjes në fushën e blertë të Romës dhe Feyenoordit ku uron një mbrëmje të paharruar.