BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Aktualitet

Ky është qarku më pak i prekur nga koronavirusi në Shqipëri

Ky është qarku më pak i prekur nga koronavirusi në

Duke u bazuar në të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë, qarku i Dibrës është më pak i prekuri nga koronavirusi.

Deri sot, në këtë qark janë infektuar 2 mijë e 505 persona, dhe aktualisht janë aktivë 102.

Tirana është epiqendra e Covid-19, me 55 mijë e 84 të infektuar.

Më të lexuarat