Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ky është qyteti i parë në Shqipëri që mbulohet nga bora (Foto)

Postuar: 16/11/2018 - 20:43

Dëbora e parë ka nisur të bjerë në vendin tonë. Bilishti është qyteti i parë i cili zbardhet nga bora e këtij viti.

Kjo është dëbora e parë në vend dhe me rënien e tyre duket se ditët me diell kanë mbaruar për këtë vit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 15:29

Që prej 20 minutash qytetarët e Milotit dhe Kurbinit kanë bllokuar Rrugën e Kombit, ndërsa protestojnë kundër qeverisë për uljen e taksave.

Postuar: 11/12/2018 - 15:25

Ora 16:00 e ditës së sotme është afati i fundit që studentët i kanë lënë qeverisë për të plotësua

Postuar: 11/12/2018 - 15:21

 Autoritetet amerikane kanë vërtetuar zyrtarisht se një pjesë e dokumentave të kompanisë ame

Postuar: 11/12/2018 - 15:14

Mijëra studentë qëndrojnë që prej orëve të paradites në protestën përballë Ministrisë së Arsimit,

Postuar: 11/12/2018 - 15:12

 Pas lajmit të publikuar nga Top Channel se  kryeministri Edi Rama do të jetë përb

Postuar: 11/12/2018 - 14:45

Protestës së studentëve sot në ditën e saj të shtatë i janë bashkuar jo vetëm qytetarë dhe gjimna

Postuar: 11/12/2018 - 14:42

Deutsche Welle/ Protesta e studentëve për ndryshimin e sistemit të arsimit të lartë hyn të martën